Dentysta Wrocław – Centrum Stomatologiczne Nadent

Dentysta Wrocław – Centrum Stomatologiczne Nadent

Dentysta Wrocław – Centrum Stomatologiczne Nadent
Województwo
Długi Opis Firmy

W Centrum Stomatologicznego NADENT lekarze zajmują się leczeniem skutkami próchnicy. Wykorzystują do tego nowoczesne, sprawdzone metody. Zapisać się można na wybielanie zębów, piaskowanie, fluoryzację itd. Specjaliści pomogą osobom z wagami zgryzu. Wykonują oni zdjęcia radiologiczne, modele ortodontyczne. Pacjent może wybrać aparat stały lub ruchomy.

Dentysta Wrocław w Centrum Stomatologicznym Nadent

W NADENT oferują edodonację, czyli leczenie kanałowe. Lekarze dysponują znieczuleniem wysokiej jakości, dzięki temu leczenie jest bezbolesne. W centrum jest także chirurgia stomatologiczna. Przeprowadza się takie zabiegi jak: plastyka dziąseł, usuwanie ropni, regeneracja tkanek twardych i miękkich oraz wiele innych. Do specjalisty w klinice umówić się można na leczenie protetyczne.

W Centrum Stomatologicznego NADENT robiona jest implantologia. Zapewniają profesjonalną opiekę, bezpieczeństwo. Oferują bezpłatną konsultację. Mają umowę z NFZ. Centrum znajduje się w Śródmieściu we Wrocławiu. Pracują od poniedziałku do soboty w różnych godzinach.

Centrum Stomatologiczne Nadent

Strona Firmowa
Telefon
713281222
Adres firmy
ul. Henryka Sienkiewicza 116/2
50-347 Wrocław
NIP z wigorem
8942597456
Regon z wigorem
932225996
  • Dentysta Wrocław – Centrum Stomatologiczne Nadent