Dr Preś – laryngolog w MF Fizjoterapia Wrocław

Dr Preś – laryngolog w MF Fizjoterapia Wrocław

Dr Preś – laryngolog w MF Fizjoterapia Wrocław
Województwo
Długi Opis Firmy

MF Fizjoterapia jest renomowanym centrum rehabilitacyjnym mieszczącym się we Wrocławiu. Doświadczenie personelu zdobywane przez lata przyczyniło się do efektywnej pracy z pacjentami. Dzięki temu placówka uznawana jest przez nich za godną uwagi i polecenia. To sprawia, że osoby potrzebujące pomocy fizjoterapeutów chętnie korzystają z usług specjalistów centrum, którzy dbają o ich potrzeby.


MF Fizjoterapia kładzie nacisk na skuteczne i bezpieczne dla pacjentów metody przywracania sprawności fizycznej i leczenia dolegliwości. Wykorzystywana w tym celu jest terapia manualna, masaż, a także magnetoterapia, elektroterapia, krioterapia czy laseroterapia. W placówce pacjentów przyjmują również logopeda, neurolog, hepatolog i ortopeda.

Dla osób mających problemy z górnymi drogami oddechowymi i narządami zmysłu znajdującymi się w obrębie głowy i szyi swoje usługi świadczy laryngolog, dr Preś. Ból ucha, zatkane uszy, szumy, pogarszający się słuch, bóle głowy, zaburzenia węchu i słuchu – te i inne objawy sprawdzi laryngolog, który znajdzie przyczyny dolegliwości i zajmie się ich leczeniem.

MF Fizjoterapia to miejsce, w którym człowiek powraca do sprawności fizycznej i zdrowia. Fizjoterapeuci, ortopeda, logopeda, laryngolog i inni wykwalifikowani eksperci zajmują się pacjentami w najlepszy możliwy sposób.

Strona Firmowa
Telefon
717575923
Adres firmy
ul. Łagiewnicka 12
50-512 Wrocław
NIP z wigorem
8851573556
  • Dr Preś – laryngolog w MF Fizjoterapia Wrocław