Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław

Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław
Nazwa Firmy:
Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław
Województwo:
Długi Opis Firmy:

Studio tatuażu Omerta Tattoo to niezwykłe miejsce na mapie Wrocławia, które powstało w 2015 roku. Cechą wyróżniającą Omerta Tattoo jest nade wszystko oryginalność w doborze wzorów. Tatuowanie odbywa się przy jak największym komforcie dla klientów, tak aby nie odczuwali oni bólu a jedynie przyjemność z każdego kolejnego dzieła na swoim ciele.

Tatuaż wykonany w Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław fot.1

Studio tatuażu Omerta idzie z duchem czasu i cały czas wynajduje nowinki w świecie tatuażu. Artyści podążają zgodnie z nowymi trendami, a każdy klient otrzymuje projekt tatuażu dopasowany do jego preferencji i wymagań. Omerta Tattoo wspiera również wrocławskich sportowców.

Tatuaż wykonany w Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław fot.2

Studio jest laureatem wielu nagród między innymi – pierwsze miejsce w kategorii „Najlepszy tatuaż mały czarno-szary” zdobyte podczas CUSTOM KONWENT TATTOO SHOW 2018. Ekipa doświadczonych pracowników tworzy prawdziwe cuda na ciałach klientów, którzy doceniają nietuzinkowość dzieł i najwyższą jakość wykonania. Studio tatuażu Omerta Tattoo to gwarancja najlepszych tatuaży we Wrocławiu.

Studio Tatuażu Omerta Tattoo

Strona Firmowa:
Telefon:
796742534
Adres firmy:
ul.Tadeusza Kościuszki 33/1
50-011 Wrocław
NIP z wigorem:
8992414765
Regon z wigorem:
021549646
  • Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław
  • Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław