Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław

Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław

Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław
Województwo
Długi Opis Firmy

Studio tatuażu Omerta Tattoo to niezwykłe miejsce na mapie Wrocławia, które powstało w 2015 roku. Cechą wyróżniającą Omerta Tattoo jest nade wszystko oryginalność w doborze wzorów. Tatuowanie odbywa się przy jak największym komforcie dla klientów, tak aby nie odczuwali oni bólu a jedynie przyjemność z każdego kolejnego dzieła na swoim ciele.

tatuaże Wrocław

Tatuaż wykonany w Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław fot.1

Studio tatuażu Omerta idzie z duchem czasu i cały czas wynajduje nowinki w świecie tatuażu. Artyści podążają zgodnie z nowymi trendami, a każdy klient otrzymuje projekt tatuażu dopasowany do jego preferencji i wymagań. Omerta Tattoo wspiera również wrocławskich sportowców.

tatuaże Wrocław

Tatuaż wykonany w Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław fot.2

Studio jest laureatem wielu nagród między innymi - pierwsze miejsce w kategorii "Najlepszy tatuaż mały czarno-szary" zdobyte podczas CUSTOM KONWENT TATTOO SHOW 2018. Ekipa doświadczonych pracowników tworzy prawdziwe cuda na ciałach klientów, którzy doceniają nietuzinkowość dzieł i najwyższą jakość wykonania. Studio tatuażu Omerta Tattoo to gwarancja najlepszych tatuaży we Wrocławiu.

Studio Tatuażu Omerta Tattoo

Telefon
531091095
Adres firmy
ul.Tadeusza Kościuszki 33/1
50-011 Wrocław
NIP z wigorem
8992414765
Regon z wigorem
021549646
  • Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław
  • Studio Tatuażu Omerta Tattoo Wrocław