Terapia uzależnień Wrocław – poradnia Ego Progres

Terapia uzależnień Wrocław – poradnia Ego Progres
Nazwa Firmy:
Terapia uzależnień Wrocław – poradnia Ego Progres
Województwo:
Długi Opis Firmy:

Ego Progres to znajdująca się we Wrocławiu poradnia psychologiczna. W swojej kadrze posiada posiadających doświadczenie psychologów, pomagających osobom z poczuciem obniżonego nastroju, dolegliwościami psychomatycznymi, problemami w zwiazku czy niskim poczuciem własnej wartości. Zapewnia zarówno krótkoterminowe wsparcie psychologiczne, jak i psychoedukację i psychoterapię. Ta ostatnia podzielona jest na terapię wglądową i behawioralną i uzależniona jest od indywidualnej sytuacji pacjenta.

Prowadzi także konsultacje w zakresie psychoterapii par, których dotknęły trudności porozumiewawcze, zdrada czy tez problemy rodzinne. Ego Progres to także możliwość wykonania testów psychologicznych, placówka posiada również seksuologa.

Oprócz tego zajmuje się leczeniem uzależnień od alkoholu, hazardu, zakupów, pracy, jak i czynności seksualnych i innych nałogów. Strona internetowa poradni to informacje na temat cennika, oferty, a także krótka charakterystyka całego zespołu i bardziej szczegółowy opis jego działań.

Poradnia Psychologiczna Ego Progres

Telefon:
728173546
Adres firmy:
pl. Solny 13/52
50-061 Wrocław
NIP z wigorem:
8971877218
Regon z wigorem:
385774306