Trusty Jan Nesterowicz – opieka nad osobą starszą Warszawa

Trusty Jan Nesterowicz – opieka nad osobą starszą Warszawa
Nazwa Firmy:
Trusty Jan Nesterowicz – opieka nad osobą starszą Warszawa
Województwo:
Długi Opis Firmy:

Trusty to zespół który zapewnia opiekę osobom starszym w miejscu ich zamieszkania. W ofercie mają opiekę godzinową oraz całodobową. Decydując się na pierwszy wariant można wybrać w jakie dni tygodnia oraz w jakich godzinach opiekun ma zająć się osobą np. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. W Trusty jest możliwość opieki w wybrane dni tygodnia np. we wtorki, w czwartki i piątki.

Zaletą Trusty jest: profesjonalizm, wykwalifikowana kadra pracownicza, zapewnienie bezpieczeństwa seniorom, zaoszczędzenie zmartwień bliskim. Opiekunowie wykonują takie zdania jak: robienie zakupów, zapisanie do lekarza, spacery z seniorem, pomoc podczas spraw związanych z higieną. Zajmują się osobami zdrowymi, sprawnymi ale także w stanie paliatywnym, chorymi na nowotwory itd.

Oddziały firmy znajdują się w Warszawie oraz we Wrocławiu. Kontaktować się można telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 20:00. Na stronie Trusty został podany formularz kontaktowy, informacje o firmie i opinie klientów.

Trusty Jan Nesterowicz

Telefon:
570333373
Adres firmy:
ul. Chmielna 34
00-020 Warszawa
NIP z wigorem:
8992676608
Regon z wigorem:
364998539
  • Trusty Jan Nesterowicz – opieka nad osobą starszą Warszawa