Główna

Centrum Gawłowska – fizykoterapia w procesie rehabilitacji

Centrum Gawłowska – fizykoterapia w procesie rehabilitacji
Województwo
Długi Opis Firmy

Co powoduje, że warto zdecydować się na nasze Centrum Rehabilitacji? Dlaczego jesteśmy tak popularni wśród pacjentów i mamy bardzo dobre opinie z ich strony? Nie jest to sprawa przypadkowa. Ludzie doceniają między innymi nasze bardzo duże doświadczenie. Poza tym chcielibyśmy każdego zapewnić, że korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy sprzętu.

Co konkretnie jest w ofercie naszego Centrum Rehabilitacji? To na przykład terapia manualna czy też zabiegi fizykoterapeutyczne. Oczywiście, jest ona realizowana przez najlepszych specjalistów od tego konkretnego tematu. Jakie jeszcze zabiegi są wykonywane? To także masaż rehabilitacyjny, fizjoterapia, suche igłowanie, krioterapia, taping, terapia przeciwobrzękowa, fizykoterapia itp. Pomagamy również biorąc pod uwagę odpowiednie wkładki ortopedyczne.

To nie wszystko. Realizujemy również zabiegi fizykoterapeutyczne przy pomocy fali uderzeniowej, fali uderzeniowej skupionej oraz lasera wysokoenergetycznego. Wszystkie wykonywane przez nas czynności są nie tylko skuteczne, ale także całkowicie bezpieczne dla naszych pacjentów.

Telefon
663025800
Adres firmy
ul. Piłsudskiego 84A
50-020 Wrocław
Centrum Medyczne Ginemedica – dobry ginekolog Wrocław
Województwo
Długi Opis Firmy

Ginemedica to miejsce, gdzie możecie spotkać najlepszych specjalistów. Jeżeli chcecie poczuć się komfortowo podczas wizyty, to koniecznie musicie nas odwiedzić. W naszym centrum medycznym oferuje kompleksowe usługi z zakresu ginekologii. Każda kobieta powinna pamiętać o tym, aby systematycznie badać się, dzięki czemu szybko można wykryć ewentualne nieprawidłowości. Naszą specjalizacją jest ginekologia i położnictwo.

Zapraszamy do nas wszystkie panie, które są w ciąży i chcą znaleźć profesjonalna opiekę na okres ciąży i późniejszy. Na każdej wizycie będziemy sprawdzać, czy maluszek się prawidłowo rozwija. Z naszej oferty skorzystać mogą także pary, które mają problem z zajściem w ciąże.

Nasi specjaliści zrobią wszystko, abyście już niedługo mogli cieszyć własnym dzidziusiem. Do naszych specjalizacji należy także ginekologia estetyczna. w Ginemedica oferujemy także usługi z zakresu ginekologia kliniczna, badania prenatalne. W naszej ofercie znajduje się również najlepsza szkoła rodzenia.

Telefon
530929758
Adres firmy
ul. Krawiecka 1/2
50-148 Wrocław
9251906613
Contour Studio Wrocław – Depilacja laserowa
Województwo
Długi Opis Firmy

Dzisiejsza oferta salonów kosmetycznych jest naprawdę bardzo duża. Wszyscy chcą znaleźć nie tylko profesjonalistów, ale także miejsca, gdzie dba się o bezpieczeństwo i higiene na bardzo wysokim poziomie. Takim miejscem na pewno jest Contour Studio - najlepszy salon kosmetyczny we Wrocławiu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług wszystkie osoby chcące zadbać o swoje naturalne piękno. Będzie nam bardzo miło, jeżeli skorzystacie z naszej oferty i polecicie nasze usługi innym osobom. W naszym salonie wykonujemy m.in. depilacje laserową. Jest to usługa, która z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. To dzięki niej można pozbyć się zbędnego owłosienia ze swojego ciała.

Wystarczy tylko kilka wizyt podczas których zostanie wykonana depilacja laserowa, a wszystkie włoski znikną i już nie odrosną. Oprócz depilacji laserowej wykonujemy również takie usługi, jak mezoterapia igłowa, oxybrazja, dermapen, karboksyterapia, laserowe zamykanie naczynek, laserowanie usuwanie tatuaży i wiele innych.

Telefon
713072080
Adres firmy
ul. Legnicka 55/U5
54-203 Wrocław
8971634131
Dentysta Wrocław – Centrum Stomatologiczne Nadent
Województwo
Długi Opis Firmy

W Centrum Stomatologicznego NADENT lekarze zajmują się leczeniem skutkami próchnicy. Wykorzystują do tego nowoczesne, sprawdzone metody. Zapisać się można na wybielanie zębów, piaskowanie, fluoryzację itd. Specjaliści pomogą osobom z wagami zgryzu. Wykonują oni zdjęcia radiologiczne, modele ortodontyczne. Pacjent może wybrać aparat stały lub ruchomy.

Dentysta Wrocław w Centrum Stomatologicznym Nadent

W NADENT oferują edodonację, czyli leczenie kanałowe. Lekarze dysponują znieczuleniem wysokiej jakości, dzięki temu leczenie jest bezbolesne. W centrum jest także chirurgia stomatologiczna. Przeprowadza się takie zabiegi jak: plastyka dziąseł, usuwanie ropni, regeneracja tkanek twardych i miękkich oraz wiele innych. Do specjalisty w klinice umówić się można na leczenie protetyczne.

W Centrum Stomatologicznego NADENT robiona jest implantologia. Zapewniają profesjonalną opiekę, bezpieczeństwo. Oferują bezpłatną konsultację. Mają umowę z NFZ. Centrum znajduje się w Śródmieściu we Wrocławiu. Pracują od poniedziałku do soboty w różnych godzinach.

Centrum Stomatologiczne Nadent

Strona Firmowa
Telefon
713281222
Adres firmy
ul. Henryka Sienkiewicza 116/2
50-347 Wrocław
8942597456
Regon z wigorem
932225996